In English

Visiidid
Ava print vaates

Vabariigi President Harjumaal 8.-9.08.2006
08.08.2006


EELTEADE: Vabariigi President külastab Harjumaad
06.08.2006
Vabariigi President Harjumaal
08.08.2006
Vabariigi President jätkas visiiti Harjumaal
09.08.2006


President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel tutvusid Põhja-Eesti häirekeskusega.President ja proua Rüütel külastasid Harjumaa muuseumi.Töövisiidil Harjumaale külastasid riigipea ja proua Rüütel skulptor Tauno Kangro ateljeed.President Rüütel asetas pärja Vabadussõjas langenute mälestusmärgi jalamile Nissil.
President Rüütel asetas pärja Vabadussõjas langenute mälestusmärgi jalamile Nissil.Töövisiidil Harjumaale tutvusid president ja proua Rüütel Vabadusvõitluse muuseumiga Lagedil.Töövisiidil Harjumaale tutvusid president ja proua Rüütel Vabadusvõitluse muuseumiga Lagedil.Töövisiidil Harjumaale tutvusid president ja proua Rüütel Vabadusvõitluse muuseumiga Lagedil.
Töövisiidil Harjumaale külastasid president ja proua Rüütel klaasitehast AS Klaasimeister Kosel.Töövisiit Harjumaale. Nurgakivi panemine Kõue Rahvamajale ja kohtumine kohalike elanikega.Töövisiit Harjumaale. Nurgakivi panemine Kõue Rahvamajale.Töövisiidil Harjumaale külastasid president ja proua Rüütel Olaf Gunnar Schmeidt´i dendroparki.
Töövisiidil Harjumaale külastasid president ja proua Rüütel Jõelähtme Golfikeskust.Töövisiidil Harjumaale tutvusid president ja proua Rüütel Viimsi uue koolimajaga Haabneemes.President Arnold Rüütli töövisiit Harjumaale.Harjumaa visiidil külastasid Vabariigi President ja proua Rüütel Viimsi Püha Jaakobi kirikut ja Viimsi vabaõhumuuseumi.






© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee