| |
| Vabariigi Presidendi Kantselei | | | Vabariigi Presidendi Kantselei koosseis
Tarmo Mänd, Kantselei direktor
Angela Saks-Tammekand, Vabariigi Presidendi välisnõunik
Eero Raun, Vabariigi Presidendi avalike suhete nõunik
Anu Randveer, Vabariigi Presidendi majandusnõunik
Vahur Väljamäe, Vabariigi Presidendi kaitsenõunik - Riigikaitse Nõukogu sekretär
Jüri Kaljuvee, Vabariigi Presidendi julgeolekunõunik
Ester Šank, Vabariigi Presidendi nõunik
Jüri Kann, Vabariigi Presidendi teadusnõunik-akadeemilise nõukogu sekretär
Pilvi Lääne, Vabariigi Presidendi nõunik-abi
Riina Irina Roomet, Direktori asetäitja - üldosakonna juhataja
Katrin Laaniste, Direktori nõunik
Õigusosakond
Mall Gramberg, juhataja
Ivar Ranne, nõunik
Helve Hint, nõunik
Välisosakond
Peeter Miller, juhataja
Anna Oja, konsultant
Siseosakond
Erki Holmberg, juhataja
Alar Ojalo, nõunik
Lea Uus, konsultant
Rita Pihl, konsultant (akadeemilise nõukogu küsimustes)
Kersti Murdvee, konsultant (ümarlaudade küsimustes)
Daniel Märtmaa, referent
Protokolliosakond
Andrei Birov, juhataja
Liisa Ojaveer, nõunik
Sigrid Herodes, nõunik (visiitide küsimustes)
Raamatupidamise osakond
Mai Piirmets, juhataja
Irina Kaska, vanemraamatupidaja
Irina Orehhova, nooremraamatupidaja
Avalike suhete osakond
Kaidi Aher, juhataja
Pille Osula, referent
Margit Teesalu-Kranich, www-spetsialist
Üldosakond
Tiiu-Mall Vilimaa, koosseisuväline pr I. Rüütli erasekretär
Asjaajamistalitus
Kristina Ruhno, juhataja
Vaike Siirus, nõunik
Katrin Jõgi, vanemkonsultant
Heli Kiverik, konsultant
Margit Igel, direktori sekretär-asjaajaja
Manilve Randala, sekretär-asjaajaja
Kaia-Liisa Ilumets, sekretär-asjaajaja
Leila Džiškariani, sekretär-asjaajaja
Agne Lepikson, sekretär-asjaajaja
Ülle Rüütalu, sekretär-asjaajaja
Infosüsteemide ja tehnika talitus
Ivo Vellend, juhataja kt
Marko Ermann, süsteemi administraator
Haldusteenistus
Jüri Soone, juhataja
Ingrid Elvre, referent
Tõnu Vain, hooldusspetsialist
Tamara Romel, perenaine
Olev Vaim, Paslepa suvekodu komandant
Liina Pruus, Paslepa suvekodu perenaine
Edda Naarits, aednik
Tõnu Aunpuu, aednik
Transporditalitus
Peeter Kondas, vanemautojuht
Märt Preegel, autojuht
Viktor Lutškin, autojuht
Avo Kaal, autojuht
Tarvo Valler, autojuht
Toitlustustalitus
Indrek Kivisalu, peakokk
Merike Grauding, kondiiter
Meeli Jefremov, kokk
Žanna Zozulja, köögitööline
Villu Kask, teenindaja
|
| |
|