In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President võttis vastu suursaadikute volikirju
21.03.2002


Täna andis Kadriorus president Arnold Rüütlile üle volikirja Jugoslaavia suursaadik Radoje Z. Zecevic ning India suursaadik Om Prakash Gupta.

President tervitas Radoje Zecevici kui Jugoslaavia esimest suursaadikut Eestis. Ta märkis, et Eesti ja Jugoslaavia diplomaatilised suhted on alles värsked, kuid pisut rohkem kui aastaga on õnnestunud alus panna meeldivale koostööle. Eelmisel nädalal kirjutati alla esimene Eesti ja Jugoslaavia vaheline leping. President avaldas lootust, et lisaks kultuuri-, haridus- ja spordikoostööle tekivad kahe riigi vahel peatselt ka majandus- ja kaubandussidemed.

Võttes vastu India suursaadiku Om Prakash Gupta, tunnustas president Rüütel viimase kümnendi vältel viljakalt ja teineteise huve austavalt arenenud Eesti ja India suhteid. India on omalt poolt teinud palju oma kultuuri tutvustamiseks, Eesti õppuritel on olnud võimalus end täiendada India stipendiaatidena. Riigipea nägi võimalusi koostööks samuti infotehnoloogia ja kaubanduse vallas.

Jugoslaavia suursaadik Radoje Z. Zecevic ja president Arnold RüütelIndia suursaadik Om Prakash Gupta ja president Arnold RüütelPresidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 21. märtsil 2002


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee