In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President sai jõulukingi
12.12.2001


Olle Mikk ja Emil Marvin MikkPresident Arnold Rüütel sai täna jõulukingi kaheaastaselt Emil Marvin Mikult. Emil tõi presidendile jõulukingituseks pildi, millega ta võitis Tallinna Linnavolikogu ja Tallinna Laste Turvakeskuse korraldatud joonistusvõistluse. Emil Marvin Mikk võitis oma vanusegrupis esimese auhinna joonistusvõistlusel "Jõulud" ja soovis oma joonistatud pildi "Virmalised" kinkida Vabariigi Presidendile.

President Arnold Rüütel tänas ilusa jõulukingi eest ja küsis, kas Emil on kätt mõnes kunstiringis harjutanud. Emili isa Olle Mikk kinnitas, et Emil on suur joonistaja. Vabariigi Presidendile meeldis väikese kunstniku töö väga ning president kinkis omalt poolt Emilile oma foto pühendusega. Emil sai presidendilt ka kaisukaru, kes väikemehele õhtuti unelaulu ümiseks. President soovis kõigile ilusat jõuluaega.

Kingituse üleandmise juures olid ka aasta lastesõbraks tunnistatud Riigikogu liige ja Tallinna Linnavolikogu Lastekaitsekomisjoni esimees Maret Maripuu, Tallinna Laste Turvakeskuse direktor Erki Korp ja Tallinna Linnavolikogu haridus- ja sotsiaalnõunik Jaanus Martinov.


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 12. detsembril 2001


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee