In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President külastas Pärnut
25.04.2006


President Rüütel avas täna Pärnus regionaalarengu ja omavalitsuspoliitika foorumi "Tugev omavalitsus - Eesti tasakaalustatud arengu alus", külastas SA Pärnu Haiglat ja Pärnu Üksik-jalaväepataljoni.

SA Pärnu Haigla juhatuse esimees Urmas Sule andis Vabariigi Presidendile ülevaate haigla tööst ning tutvustas haigla ruume.

President Rüütel jälgis Pärnu ja Scoutspataljoni ühisõppusi Varblas.Seejärel tegi President Rüütel ringkäigu Pärnu Üksik-jalaväepataljonis ning jälgis Pärnu ja Scoutspataljoni ühisõppusi Varblas. Pataljoni tutvustamisel rõhutas väeosa ülem Roosson pataljoni head koostööd Pärnu linna- ja maavalitsusega.

Eesti riigipea sõnul tuleb Pärnu Üksik-jalaväepataljoni küsimust käsitleda kogu kaitseväe struktuuri arenguplaani raamistikus ja analüüsida, kuidas mõjutab pataljoni sulgemine riigikaitse arengut tervikuna ning alles seejärel saab teha otsuseid pataljoni tuleviku suhtes.

Vabariigi Presidenti saatsid Pärnu Üksik-jalaväepataljonis Kaitsejõudude Peastaabi ülem brigaadikindral Alar Laneman, rahandusminister Aivar Sõerd ja Pärnu maavanem Toomas Kivimägi.


Presidendi kantselei avalike suhete osakond
Kadriorus 25. aprillil 2006


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee