In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President tunnustas teenekaid põllumehi
25.11.2005


President Arnold Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Eestimaa Põllumajandustootjate Keskliidu C. R. Jakobsoni nimelise aumärgi nominendid. Vastuvõtt toimus Eestimaa Põllumajandustootjate Keskliidu aastapäevakonverentsi "580 päeva Euroopa Liidus" raames.

Põllumajandustootjate keskliidu nõukogu esimees, OÜ Põlva Agro juhatuse esimees Kalev Kreegipuu andis president Arnold Rüütlile esimese C. R. Jakobsoni nimelise aumärgiPõllumajandustootjate keskliidu nõukogu esimees, OÜ Põlva Agro juhatuse esimees Kalev Kreegipuu andis esimese C. R. Jakobsoni nimelise aumärgi üle Vabariigi Presidendile.

President Rüütel tänas sellise tunnustuse eest ning märkis, et põllumeeste töö on Eestimaa jaoks alati tähtis olnud ning on seda ka tulevikus. ''Oma peamised toiduained peame ikka ise tootma - see on põhimõtteline küsimus,'' rõhutas riigipea.

Eestimaa Põllumajandustootjate Keskliit autasustab C. R. Jakobsoni nimelise aumärgiga oma liikmeid, kes on enim panustanud taasiseseisvuseaegsesse põllumajandusse. Teenetemärgil on kiri "EestiMAA heaks".


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 25. novembril 2005


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee