In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

EELTEADE: Vabariigi President külastab Põlvamaad
06.06.2005


President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel külastavad 8. ja 9. juunil Põlvamaad. Maakonna piiril Liival võtab riigipea vastu Põlva maavanem Urmas Klaas.

Visiidi algul külastab Vabariigi President ettevõtteid Nordic Foods ja Põlva Agro ning teeb Põlva vallavanema juhtimisel ringkäigu Mammaste terviserajal. Seejärel külastab riigipea Mooste Põhikooli ja tutvub Mooste mõisakompleksiga. Pealelõunal külastab Vabariigi President Tuglase muuseumi Ahja vallas ning Maarja Küla ja Käbliku talu.

Neljapäeva, 9. juuni hommikupoolikul külastab president Rüütel Kanepi kirikut ja Andres Kelneri talu Närapää külas. Sama päeva ennelõunal läheb Vabariigi President Räpina Paberivabrikusse, külastab Räpina Koduloo- ja aiandusmuuseumi ning tutvub Räpina Vabaharidusühenduse tööga, mille järel teeb ringkäigu Sillapää lossis ning lossi pargis. Pärastlõunal külastab riigipea Värskas Setu talumuuseumi ning Värska sanatooriumi, kus toimub kohtumine Põlvamaa omavalitsuste juhtidega. Põlva maakonnavisiidi lõpetab riigipea Lobotka külaseltsi külastusega.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 6. juunil 2005


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee