In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President jätkas Harjumaa ringsõitu
10.08.2004


Vabariigi President ja proua Ingrid Rüütel tutvuvad Bell Boats OÜ merekaatrite tehasega. Tehase tegevust tutvustab Bell Boats OÜ juhatuse esimees Sulev PaakspuuPresident Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel külastasid täna Harju maakonnavisiidi käigus Paldiski Linnavalitsust, kus neid tervitasid linnapea Kaupo Kallas ja linnavolikogu esimees Jaan Mölder. Linnavolikogu esimees andis ülevaate linna ajaloost, arengust ja tulevikust. Vabariigi President leidis, et Paldiskil on erakordsed looduslikud eeldused sadamate arendamiseks ja avaldas lootust, et linnal on võimalik head asukohta tulevikus ära kasutada.

Järgmiseks tutvusid president ja proua Rüütel Eesti kapitalil põhineva OÜ Bell Boats merekaatrite tehasega ning külastasid Esko talu Saku vallas, kus tutvusid juustutootmisega.

Vabariigi President ja proua Ingrid Rüütel kohtuvad Metsanurme talumuuseumis Kajamaa külaseltsigaEdasi sõitsid Vabariigi President ja proua Rüütel Kajamaa lasteaed-algkooli, kus nad kohtusid Kajamaa külaseltsi ja ühenduse "Kodukant Harjumaa" liikmetega. Kooli direktor Sirje Õruste tutvustas kooli ajalugu ja tänapäeva ning Kajamaa külaseltsi tegevust. Kajamaa spordiklubis on kaks maastikuvibu maailmameistrit ja spordiklubi kinkis president Rüütlile maailmameistritiitli toonud nooled.

Vabariigi President nentis, et talle on väga hea mulje jätnud tänase visiidi käigus nähtud ilusad kodud ning hea elukeskkond.

President ja proua Rüütel külastavad täna veel Metsanurme külakeskust ja muuseumi.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 10. augustil 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee