In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President külastas aktsiaseltsi Ilves-Extra
30.01.2004


President Rüütel külastas täna Tartus aktsiaseltsi Ilves-Extra. Vabariigi Presidenti võtsid vastu aktsiaseltsi ärijuht Arvo Kivikas ja juhatuse esinaine Helle Raidvee.

President Rüütel tutvus ettevõttega ning tundis huvi erinevate kasutusesolevate tehnoloogiate vastu. Arvo Kivikas ja Helle Raidvee andsid ülevaate Ilves-Extra tegevusest ja ettevõtte tulevikuplaanidest.

Vabariigi President tunnustas ettevõtte senist edu oma konkurentsivõime tugevdamisel. President Rüütli sõnul on positiivne, et Ilves-Extra pöörab nii suurt tähelepanu toote kvaliteedi tõstmisele ja uuendustele, ning soovitas kaaluda ka eksporti Euroopa Liidu kandidaatriikidesse. Samuti tunnustas Vabariigi President tähelepanu, mida ettevõtte juhtkond osutab töötajate sotsiaalsetele probleemidele.

Arvo Kivikas nimetas ettevõttele murettekitava küsimusena kvalifitseeritud tööjõu puudust.

AS Ilves-Extra on 1992. aastal loodud õmblusettevõte, kus on 450 töötajat. Ilves-Extra on spetsialiseerunud spordi- ja vabaaja riietuse tootmisele. AS Ilves-Extra on Eesti Olümpiakomitee partner ning on õmmelnud Eesti, Soome ja Läti Salt Lake City taliolümpiakoondistele esindusrõivad.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 30. jaanuaril 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee