In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Filipiinide suursaadikuga
30.10.2003


President Rüütel võttis vastu Filipiinide Vabariigi suursaadiku Victoria S. Bataclan'i volikirjaPresident Rüütel võttis täna vastu Filipiinide Vabariigi suursaadiku Victoria S. Bataclan'i volikirja.

Vabariigi President nentis, et Eesti ja Filipiinide vahelised suhted on alles kujunemisjärgus, kuid kindlasti vastastikune huvi ja toetus kasvavad teadmiste süvenedes ja kontaktide avardudes. President Rüütel õnnitles Filipiinide Vabariiki ÜRO Julgeolekunõukogu mitte-alaliseks liikmeks valimise puhul aastateks 2004-2005.

Filipiinide suursaadik edastas president Rüütlile soojad tervitused oma riigi presidendilt Gloria Macapal-Arroyolt ja 78 miljonilt filipiinlaselt. Suursaadik Bataclan pidas oluliseks Eesti ja Filipiinide kahepoolsete suhete laiendamist, seda eriti kaubavahetuse ja turismi vallas.

President Rüütel nõustus mõttega, et Eesti ja Filipiinide kahepoolsed suhted ja rahvusvaheline koostöö vajavad edasist arendamist ning soovis suursaadikule edu tema missioonis riikidevaheliste suhete edendamisel.


Presidendi kantselei
Kadriorus 30. oktoobril 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee