In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Riigikogu esimehe ja peaministriga
15.09.2003


President Arnold Rüütel kohtus täna Kadriorus Riigikogu esimehe Ene Ergma ja peaminister Juhan Partsiga, et teha kokkuvõtteid euroreferendumi tulemustest.

Vabariigi President tänas Riigikogu esimeest, peaministrit ja Euroopa Liidu Infosekretariaadi juhatajat Hannes Rummu euroteavitusel tehtud suure töö eest. Riigikogu esimees ja peaminister tänasid omakorda president Rüütlit tema otsustava ja jõulise osaluse eest euroteavitusel. Peaminister Partsi sõnul oli tal hea meel koostöö üle Vabariigi Presidendi ja Riigikogu esimehega. Ta leidis, et see on hea näide, kuidas selliseid tähtsaid riiklikke ettevõtmisi on võimalik koos vedada ja avaldas lootust, et hea koostöö jätkub ka edaspidi.

Kõik kolm pidasid oluliseks, et Eestis oli osalusprotsent kõigist teistest Ida-ja Kesk-Euroopa kandidaatriikidest kõrgeim, sest see näitab, et rahvas tunneb enda ja riigi saatuse vastu huvi. Riigikogu esimees Ene Ergma rõhutas, et peab tähtsaks, et erinevad institutsioonid ja parteid tegid kõik euroteavitustööd ühiselt, näidates valmidust koostööks.


Presidendi kantselei
Kadriorus 15. septembril 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee