In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President andis üle ettevõtluse auhinna
03.06.2002


President Arnold Rüütel andis konkursi Ettevõtluse auhind 2001 võitnud AS Silmet juhile Tiit Vähile üle autasuPresident Arnold Rüütel andis täna pealelõunal Lillepaviljonis konkursi "Ettevõtluse auhind 2001" võitnud ASile Silmet üle autasu. President on teist aastat toimunud konkursi patroon.

President lausus Eesti edukaimate ettevõtjate poole pöördudes, et pälvitud autasu tähendab nii tunnustust kui ka vastutust oma piirkonna ja terve riigi arengu ees. "Ettevõtluse auhind tähistab suurt tunnustust. Auhinna pälvinute eeskuju innustab ka teisi ettevõtjaid, nii praegusi kui tulevasi. Selles tähenduses on ettevõtluse auhind omamoodi investeering tulevikku," ütles riigipea ja jätkas: "Ettevõtluse auhinna pälvimine tähendab ühtlasi suurt vastutust. Selle auhinna saajat seame ju eeskujuks ja sellega me ütleme: just sellist Eestit me tahame, niimoodi ehitame endile parema tuleviku."

President avaldas Eesti tulevikku silmas pidades lootust, et ettevõtluse auhinna võitjate valimine muutub aasta-aastalt raskemaks, sest eeskujuks seadmist väärivaid kandidaate tuleb üha juurde.

Vasakult: Sonny Aswany, Horizon Tselluloosi ja Paberi AS, president Arnold Rüütel, majandusminister Liina Tõnisson, Tiit Vähi (AS Silmet), Mehis Pilv (AS Silmet), Aleksandr Gurjanov (AS Silmet), Urmas Vahur, (EASi endine juhatuse esimees), Ene Tohv (Ammende Villa Catering OÜ), Virko Lepmets (Viljandi Liimpuit)


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 3. juunil 2002


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee