In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President võõrustab Saaremaal Läti presidenti
02.08.2002


Vabariigi President ja proua Ingrid Rüütel võtavad esmaspäeval, 5. augustil Saaremaal vastu Läti Vabariigi presidendi Vaira Vike-Freiberga, kes saabub sinna töövisiidile koos abikaasa Imants Freibergsiga.

Pealelõunal toimub presidentide töökohtumine Kuressaares. Raekojas tervitab külalisi Kuressaare linnapea Jaanus Tamkivi. Külastatakse piiskopilinnust ning Vilsandi rahvuspargi keskust Loona mõisas. Saare maavanem Jüri Saar annab presidentide auks õhtusöögi Lümanda söögimajas.

Teisipäeval, 6. augustil on kavas külastada Kaarma kirikut ja maalinna ning tutvuda Kaali kraatri ja Koguva külamuuseumiga. Lõunasöögi pakuvad president ja proua Ingrid Rüütel külalistele Pädaste mõisas. Pealelõunal külastatakse Muhus Katariina kirikut ja jaanalinnukasvandust. Õhtul osalevad riigipead koos kaaslastega Kuressaare kammermuusikafestivali avakontserdil. Linnapea Jaanus Tamkivi korraldab presidentide auks vastuvõtu.

Kolmapäeva hommikul tutvuvad presidendipaarid Roomassaare sadamaga ja teevad laevasõidu Kuressaare lahel. Keskpäeval lahkub Läti president Saaremaalt.


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 2. augustil 2002


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee