In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Läti Vabariigi suursaadikuga
27.10.2005


President Arnold Rüütel võttis vastu Läti Vabariigi suursaadiku Rihards Muci?š?i, kes esitas oma volikirjaPresident Arnold Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Läti Vabariigi suursaadiku Rihards Mucinš'i, kes esitas oma volikirja.

Vabariigi President rõhutas kohtumisel Eesti ja Läti regionaalkoostöö olulisust. ''Mul on hea meel, et Läti saatkond Eestis on sellele koostööle aktiivselt kaasa aidanud. Loodan, et ka teie oma ametiajal pöörate tähelepanu regionaalaspektile, millel on Põhja-Läti ja Lõuna-Eesti kontekstis endiselt küllaldaselt arenguruumi,'' lausus president Rüütel.

Eesti riigipea avaldas heameelt, et juba eeloleval nädalal leiab Eestis aset järjekordne Balti riikide presidentide kohtumine ning kinnitas, et ootab suure huviga eelseisvat riigivisiiti Lätisse käesoleva aasta detsembris.

Läti suursaadiku sõnul on Eesti ja Läti peale taasiseseisvumist saavutanud muljetavaldavaid tulemusi nii siseriiklikult kui välispoliitikas ning toonud kogu Põhja-Euroopale rohkem stabiilsust ja dünaamikat.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 27. oktoobril 2005


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee