In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President andis üle noore teadlase preemia
10.12.2004


President Rüütel andis Jaan Raik'ile üle Kultuurirahastu 2004. aasta noore teadlase preemiaPresident Rüütel andis täna Kadriorus Jaan Raik'ile üle Kultuurirahastu 2004. aasta noore teadlase preemia. Sel aastal kandideeris preemiale 17 noort teadlast.

Tehnikateaduste doktor Jaan Raik on TTÜ vanemteadur, kelle tööd digitaalsüsteemide diagnostika teooria ja testisünteesi analüüsi algoritmide loomisel on huvi äratanud rohkem kui 90 laboris enam kui 30 riigis. Doktor Raik on kokku avaldanud üle 100 publikatsiooni väga mainekates teadusväljaannetes nagu Kluwer Academic Journal of Electronic Testing jt. Oluliseks tuleb pidada ka praktilist tegevust Eesti tööstuse edendamisel ning teadusarenduskeskuse käivitamisel.

Õnnitledes doktor Jaan Raik'i tänas Vabariigi President noort teadlast kaaluka panuse eest Eesti teadusliku mõtte arengusse ning soovis talle edaspidiseks edu tema suure potentsiaaliga teadustöös.

Doktor Raik märkis, et sellise mahuka töö üksi tegemine oleks mõeldamatu ning tänas oma juhendajat akadeemik Ubarit ja kolleegide tugevat meeskonda.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 10. detsembril 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee