In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President käis Võrus kaitseväelastel külas
03.12.2004


President Arnold Rüütel külastas Kaitseväe Võru Lahingukooli ja Kuperjanovi Üksik-jalaväepataljoniPresident Rüütel külastas täna Võru lähedal Meegomäel Kaitseväe Lahingukooli, mille ülem kapten Veljo Raide tutvustas riigipeale Kaitseväe Lahingukooli tegevust ja tulevikuplaane. Riigipea tegi ringkäigu õppeasutuse peahoones ning tutvus kaitseväelaste õppimis- ja elamistingimustega.

Seejärel külastas president Rüütel Kuperjanovi Üksik-jalaväepataljoni, kus riigipead tervitas väeosa ülem kapten Eero Rebo. Riigipea tutvus väeosa tegevuse ja tulevikusuunadega ning esines uue kasarmu nurgakivi paigaldamise tseremoonial. Oma tervituskõnes rõhutas president Rüütel ajateenistuse olulisust noorte kaitsetahte kasvatamisel. "Mul on hea meel, et meie kaitsejõud pööravad tõsist tähelepanu teenistuse ajakohastamisele ning täna astutakse taas üks samm selles suunas. Ajateenijate olmetingimuste parandamine on kindlasti märk ka sõjaväelase elukutse väärtustamisest ühiskonnas," kõneles Vabariigi President uue kasarmu nurgakivi asetamisel.

Vabariigi Presidenti saatsid tänasel visiidil kaitseväe juhataja viitseadmiral Tarmo Kõuts ja Võru maavanema kohusetäitja Krista Paal.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 3. detsembril 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee