In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Bulgaaria suursaadikuga
17.11.2004


Bulgaaria Vabariigi suursaadik Venelin Tsachevski ja president Arnold RüütelPresident Arnold Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Bulgaaria Vabariigi suursaadiku Venelin Tsachevski volikirja.

Vabariigi Presidendi sõnul on Eesti ja Bulgaaria vahelised kahepoolsed suhted arenenud järjekindlalt ja viimastel aastatel on kontakte jõudsalt tihendatud. Eesti hindab kõrgelt Bulgaaria püüdlusi Euroopa Liidu liikmelisuse suunas ning on valmis jagama selleks oma kogemusi, kõneles riigipea.

Bulgaaria suursaadik märkis, et aktiivne osalemine Transatlantilises integratsioonis on heaks aluseks Eesti ja Bulgaaria koostööks julgeoleku vallas. Suursaadik Tsachevski ütles, et Bulgaaria pool on huvitatud kahe riigi vaheliste majandus-, äri-, teadus- ja kultuurisuhete arendamisest, mis seni ei ole olnud kõige tihedamad.

President Rüütel avaldas veendumust, et heade partneritena on Eestil ja Bulgaarial eelseisvatel aastatel ja aastakümnetel võimalus veel paljudes ettevõtmistes teineteist sõbralikult toetada ning kogu kontinendi huvides koostööd teha.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 17. novembril 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee