In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Belgia suursaadikuga
21.10.2004


President Arnold Rüütel võttis vastu Belgia Kuningriigi suursaadiku Pierre Clément Dubuisson'i, kes andis üle oma volikirjaPresident Arnold Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Belgia Kuningriigi suursaadiku Pierre Clément Dubuisson'i volikirja.

Vabariigi President ütles, et seni on Eesti-Belgia suhete üheks kandvaks teljeks olnud kultuurisuhted, mis on andnud võimaluse üksteist paremini tundma õppida. ''Jätkuvalt peame üheskoos looma võimalusi, et inimesed nii Eestis kui Belgias saaksid vastastikku enam teada teineteise kunstist, keelest ja ajaloost. Pean tähtsaks ka kontakte teadlaste vahel, õpilasvahetust ning noorte omavahelist suhtlemist,'' kõneles Eesti riigipea. Samuti tõi president Rüütel välja Eesti tiheda ja tulemusliku koostöö Belgia erinevate regioonidega, mainides tunnustavalt Vallooni ja Balti riikide Kaubanduskoda.

Belgia Kuningriigi suursaadik Pierre Clément Dubuisson ja president Arnold RüütelSuursaadik Dubuisson avaldas veendumust, et Belgia diplomaatilise esinduse avamine Tallinnas aitab veel enam tugevdada juba olemasolevaid sõprussuhteid ning arendada Eesti ja Belgia vahelisi majandus-, äri-, teadus- ja kultuurisuhteid.

President Rüütel soovis suursaadik Dubuisson'ile edu Eesti ja Belgia vaheliste suhete edendamisel.Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 21. oktoobril 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee