In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Ameerika Ühendriikide suursaadikuga
02.09.2004


President Rüütel võttis vastu Ameerika Ühendriikide suursaadiku Aldona Wos'i volikirjaPresident Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Ameerika Ühendriikide suursaadiku Aldona Wos'i volikirja.

Vabariigi President tänas Ameerika Ühendriike toetuse eest Eesti liitumisel Euroopa Liidu ja NATO-ga. President Rüütli sõnul on USA täna Eesti jaoks tugevam liitlane kui kunagi varem ja Eesti on läbi NATO liikmelisuse tugevam partner Ameerika Ühendriikide jaoks.

Suursaadik Wos märkis, et tänu Eesti ja Ameerika Ühendriikide ühistele väärtushinnangutele nagu pühendumine demokraatiale, austus seaduste vastu ning vaba turumajanduse omaksvõtmine, alustab ta oma tööd siin juba suurepäraste suhete tingimustes. Eesti liitumine Euroopa Liidu ja NATO-ga on andnud uue tähenduse kahe riigi vahelistele suhetele ning lisanud uusi võimalusi koostööks, nentis Ameerika Ühendriikide suursaadik.

Eesti riigipea soovis suursaadik Wos'ile edu ja jõudu Eesti ja Ameerika Ühendriikide vahelise sõpruse ja koostöö hoidmisel ja arendamisel ning meie liitlassuhete kinnitamisel ja tugevdamisel.

President Rüütel võttis vastu Ameerika Ühendriikide suursaadiku Aldona Wos'i volikirja


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 2. septembril 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee