In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

EELTEADE: Vabariigi President läheb maakonnavisiidile Harjumaale
06.08.2004


President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel on 10.-11. augustil visiidil Harju maakonnas, kus nad külastavad maakonna ettevõtteid, haridus- ja kultuuriasutusi ning kohtuvad kohalike inimestega.

Kahepäevane visiit algab Harju maavalitsuse külastusega, kus Vabariigi President kohtub Harju maavanema Orm Valtsoniga. Hommikupoolikul tutvub president Rüütel Muraste piirivalvekooliga, aktsiaseltsiga "Keila Kaabel" ning Kopli Madise taluga. Proua Rüütel käib Haiba lastekodus, Keila muuseumis ja Vasalemma põhikoolis.

Pärastlõunal külastavad Vabariigi President ja proua Rüütel Paldiski Linnavalitsust, OÜ Bell Boats merekraatrite tehast, Esko talu Saku vallas ning Kajamaa kooli ja Metsanurme talumuuseumi, kus kohtutakse Kajamaa külaseltsi ja ühendusega "Kodukant Harjumaa".

Kolmapäeva hommikupoolikul tutvub riigipea Muuga sadamaga ning aktsiaseltsiga Balti Spoon. Proua Rüütel külastab Merivälja pansioni, Rootsi-Kallavere küla Mihkli talu, Rebala muinsuskaitseala keskust ning Kuusalu rahvamaja. President ja Proua Rüütel külastavad ka Valkla küla, mis sai 2003. aasta ilusa küla auhinna, ning osalevad sealse Vabadussõja monumendi taasavamise 15. aastapäeva pidulikul tseremoonial

Pärastlõunal kohtuvad president ja proua Rüütel Harjumaa omavalitsuste juhtidega, külastavad Kruusimäe talu, Kivi turismitalu ning kunstnik Ave Nahkuri talu.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 6. augustil 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee