In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Euroopa Majandus- ja Sotsiaalkomitee presidendiga
20.04.2004


President Rüütel võttis vastu Euroopa Majandus- ja Sotsiaalkomitee presidendi Roger BrieschiPresident Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Euroopa Majandus- ja Sotsiaalkomitee presidendi Roger Brieschi, komitee peasekretäri Patrick Venturini ja neid saatva delegatsiooni.

Roger Briesch tutvustas lühidalt Majandus- ja Sotsiaalkomitee edasist tegevust, kuna seoses Euroopa Liidu laienemisega suureneb komitee koosseis 222 liikmelt 320-ni (sealhulgas 7 liiget Eestist). Majandus-ja Sotsiaalkomitee jääb Roger Brieschi sõnul ka edaspidi organiseeritud kodanikuühiskonna esindajaks ja sillaks majandus- ja ühiskonnaelu erinevates valdkondades.

Vabariigi President rõhutas kodanikuühiskonna ideede olulisust nii Eesti kui kogu Euroopa jaoks, tuues välja ka Eesti ühistegevuse ajaloolised traditsioonid ja kolmanda sektori laieneva tegevuse tänapäeval. President Rüütel tutvustas lühidalt kodanikuühiskonna arengu näidetena ka ühiskondliku leppe protsessi ning Vabariigi Presidendi akadeemilise nõukogu tegevust.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 20. aprillil 2004


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee