In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus EVEA esindajatega
04.12.2003


President Arnold Rüütel kohtus täna Kadriorus Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtete Assotsiatsiooni (EVEA) esindajatega.

Kohtumisel arutati võimalusi kasutada struktuurifondidest tulenevaid ressursse efektiivselt ja ettevõtjate vajadustele vastavalt. EVEA esindajad pidasid väga oluliseks, et riik aitaks kaasa ettevõtluse elavdamisele väikese ettevõtlusaktiivsusega piirkondades.

Ettevõtete esindajad tõid välja, et viimasel ajal on olnud märgata mitmeid väikeettevõtlust pärssivaid trende nii seadusandluses kui ka lihtsalt otsustusprotsessi koondumisel pealinna. President Rüütel ja ettevõtjad leidsid üksmeelselt, et ettevõtluskeskkonna kujundamisel peaks rohkem arvestama väikeettevõtjate ja maapiirkondade huvidega, sest see oleks riigi terviklikuma arengu huvides.

Vabariigi President pidas esiletõstetud probleeme ettevõtluse edasise arengu seisukohalt vägagi otsustavateks ning lubas ka edaspidi kaasa aidata ettevõtjate probleemide lahendamisele.

EVEA on loodud 1988.a. kui Eesti väike- ja keskmisi ettevõtteid (VKE) ühendav mitteriiklik organisatsioon. EVEA on vanim ettevõtjate ühendus Eestis ja tähistab detsembris oma 15. aastapäeva.


Presidendi kantselei avalike suhete talitus
Kadriorus 4. detsembril 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee