In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

EELTEADE: Vabariigi President alustab homme Viljandimaa ringsõitu
01.09.2003


President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel on 2.-4. septembrini ringsõidul Viljandimaal. 4. septembril tuleb Viljandisse ka Läti president Vaira Vike-Freiberga.

Homme hommikul kohtub Vabariigi President Viljandimaa maavanema kt. Kalle Küttise ja Võhma linnapea Ants Pärnaga, külastab joogivett ja karastusjooke tootvat AS-i Caritas ning tutvub Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooliga.

Pärastlõunal vestlevad president ja proua Rüütel Suure-Jaani ja Kuhjavere rahvaga. Õhtul kohtub Vabariigi President Viljandi linnapea Malle Vahtra ja volikogu esimehe Arnold Kimberiga ning avab Paistu Põhikooli uue võimlahoone.

Kolmapäeval kohtub president Rüütel Walesi esimese ministri hr Rhodri Morganiga ja külastab Viljandimaa ettevõtteid. Proua Ingrid Rüütel külastab Viljandi Midrimaa Lastaeda ja Raudna Põhikooli.

Kell 12.15 vestlevad president ja proua Rüütel Kõpu Põhikooli juures õpilaste ja vallarahvaga. Pärastlõunal kohtub Vabariigi President Viljandimaa kohalike omavalitsuste juhtide ja Viljandimaa talupidajatega. Proua Rüütel kohtub Uue-Kariste Naisseltsi ja Mulgi Kultuuri Instituudi esindajaga.

Kolmanda septembri õhtul sõidab Vabariigi President Läti Vabariiki, kus ta kohtub järgmisel hommikul Läti presidendi Vaira Vike-Freibergaga. Kaks riigipead annavad Rezeknes ühise pressikonverentsi ja esinevad Rezekne kõrgkoolis.

4. septembri pärastlõunal saabuvad riigipead Viljandisse, kus nad kohtuvad kell 15.00 Ugala teatris rahvaga, et rääkida Eesti ja Läti võimalikust ühinemisest Euroopa Liiduga ning annavad pressikonverentsi.


Presidendi kantselei
Kadriorus 1. septembril 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee