In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

EELTEADE: Vabariigi President külastab järgmisel nädalal Viljandimaad
29.08.2003


President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel on 2.-4. septembrini ringsõidul Viljandimaal. 4. septembril tuleb Viljandisse ka Läti president Vaira Vike-Freiberga.

Kolmepäevane visiit algab 2. septembril Võhmas, kus president Rüütel kohtub Viljandimaa maavanema kt. Kalle Küttise ja Võhma linnapea Ants Pärnaga ning külastab joogivett ja karastusjooke tootvat AS-i Caritas. Ennelõunal tutvub president Rüütel veel Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooliga.

Pärastlõunal kohtuvad president ja proua Rüütel Suure-Jaani ja Kuhjavere rahvaga. Õhtul kohtub Vabariigi President Viljandi linnapea Malle Vahtra ja volikogu esimehe Arnold Kimberiga ning avab Paistu Põhikooli võimla.

Järgmisel hommikul kohtub president Rüütel Walesi esimese ministri hr Rhodri Morganiga ja külastab Viljandimaa ettevõtteid. Proua Ingrid Rüütel külastab Viljandi Midrimaa Lasteada ja Raudna Põhikooli.

Kell 12.15 kohtuvad president ja proua Rüütel Kõpu Põhikooli juures õpilaste ja vallarahvaga. Pärastlõunal kohtub Vabariigi President Viljandimaa kohalike omavalitsuste juhtide ja Viljandimaa talupidajatega. Proua Rüütel kohtub Uue-Kariste Naisseltsi ja Mulgi Kultuuri Instituudi esindajaga.

3. septembri õhtul sõidab Vabariigi President Läti Vabariiki, kus ta kohtub 4. septembri hommikupoolikul Läti presidendi Vaira Vike-Freibergaga. Kaks riigipead annavad 4. septembril Rezeknes ühise pressikonverentsi ja esinevad Rezekne Ülikoolis.

4. septembri pärastlõunal saabuvad riigipead Viljandisse, kus nad kohtuvad kell 15.00 Ugala teatris rahvaga, et rääkida Eesti ja Läti võimalikust ühinemisest Euroopa Liiduga ning annavad pressikonverentsi.


Presidendi kantselei
Kadriorus 29. augustil 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee