In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

EELTEADE: Vabariigi President külastab Kagu-Eesti ettevõtteid
24.08.2003


President Arnold Rüütel külastab 25.-27.augustini Kagu-Eesti väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid, et uurida, kuidas töötavad ettevõtluse tugisüsteemid, kuulata kohalike ettevõtjate seisukohti ja arvamusi ning teha Euroopa Liidu teemalist teavitustööd.

Kolmepäevane visiit algab Võru maakonnas, kus president Rüütel külastab ettevõtteid Timo Keraamika, AS Abris, Haanja suusakeskust, Munamäe torni, AS Meisli, Nopri Talumeiereid ja Vastseliina tööstusküla.

25. augusti õhtul toimub Kubija hotellis seminar maakonna ettevõtjatega, kus Vabariigi President kõneleb regionaalse ettevõtluse arengust ja Euroopa Liidust. Osalevad ka spetsialistid Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioonist ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest ning kohalik ettevõtja.

Järgmisel päeval tutvub president Rüütel Põlva maakonna ettevõtetega Toomas Tobrelutsu teravilja- ja kartulitalu, AS Cista, OÜ A&H Ristpalkmajad, Põlva Hoiu- ja Laenuühistu ja Mahta Kütus. Õhtul toimub Põlva Maavalitsuse haridusosakonna saalis seminar maakonna ettevõtjatega, mis keskendub Euroopa Liidu teemale.

27. augustil külastab Vabariigi President Valgamaa ettevõtteid Otepää Lihatööstus Edgar, Sangaste Linnas, Silva-Agro, Linnu talu OÜ, Joka Maa OÜ ja Valervika AS. Kolmepäevase ringsõidu lõpetab Euroopa Liidu teemaline seminar kohalike ettevõtjatega.


Presidendi kantselei
Kadriorus 24. augustil 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee