In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Malaisia suursaadikuga
03.07.2003


President Arnold Rüütel võttis vastu Malaisia Föderatsiooni suursaadiku Jasmi Md. Yusoff'i volikirjaPresident Arnold Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Malaisia Föderatsiooni suursaadiku Jasmi Md. Yusoff'i volikirja.

President Rüütel lausus oma kõnes, et Eestil on kavas tihendada oma kontakte Kagu-Aasia riikidega. Vabariigi Presidendi sõnul on Eesti kursis ASEAN-i tegemistega ning ta usub, et Eesti peatne liitumine Euroopa Liiduga loob ka nende suhete arenemiseks uue ja soodsa pinnase.

Vabriigi President leidis, et tuleks teha rohkem tööd teineteise parema tundmaõppimise nimel ning Eesti ja Malaisia kaubandussidemete tugevdamiseks, millele aitaks kaasa vastastikuste äridelegatsioonide vahetamine ning. riikidevahelise lepingulise baasi väljaarendamine.

Suursaadik Yusoff kinnitas, et ta imetleb Eesti pragmaatilist ja väljapoole suunatud poliitikat, mis on aidanud kiirendada Eesti majanduse arengut ning parandanud Eesti rahva elatustaset. Malaisia suursaadik arvas, et Eesti ja Malaisia suhete arendamiseks on mitmeid võimalusi, eriti majandussuhete alal.


Presidendi kantselei
Kadriorus 3. juulil 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee