In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President kohtus Angoola suursaadikuga
05.06.2003


President Arnold Rüütel võttis vastu Angoola Vabariigi suursaadiku T. E. Hr. Leovigildo da Costa e Silva, kes andis üle oma volikirjaPresident Arnold Rüütel võttis täna Kadriorus vastu Angoola Vabariigi suursaadiku T. E. Hr. Leovigildo da Costa e Silva, kes andis üle oma volikirja.

Vabariigi Presidendi sõnul on Eesti ja Angoola vahelised suhted alles väga lühiajalised, kuid on arenenud sõbralikult ja teineteise huve austades. President Rüütel leidis, et vastastikuste teadmiste avardamise ja kontaktide laiendamise huvides on kindlasti vajalik suhteid aktiviseerida.

Eesti riigipea sõnul ei ole Angoola ja Eesti vaheline kaugus tänapäeval enam suureks takistuseks, sest ühistes huvides saab tegutseda koos mitmetes rahvusvahelistes organisatsioonides, mis Eestit ja Angoolat ühendavad.

Angoola suursaadik väljendas oma heameelt au üle olla Angoola Vabariigi esimene esindaja Eesti Vabariigis ning avaldas lootust, et algab uus etapp sõpruse ja koostöö arendamises ning tugevdamises Eesti Vabariigi ja Angoola Vabariigi vahel.

Angoola Vabariigi suursaadik T. E. Hr. Leovigildo da Costa e Silva ja president Arnold Rüütel


Presidendi kantselei
Kadriorus 5. juunil 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee