In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President vaatas noorte perede elamuid Paikusel
27.05.2003


Vabariigi President tutvus Paikusel omavalitsuse poolt toetatud noorte perede elamutega. President Rüütel on korduvalt tähtsustanud omavalitsuste toetust noortele peredele kodu loomisel.

Paikuse vallavanem Kuno Erkmann arvas, et ühelegi omavalitsusele ei käi üle jõu eraldada noortele peredele maatükke. Paikusel on selle mõttega veel edasigi mindud ja AS Raldor on tänavu ka püstitanud 28 ökonoomset rootsi stiilis ühepere elamut. Ühe elamu hind on pool miljonit krooni ja krunt on tavaliselt 1000 ruutmeetrit. Projekti on plaanis veelgi laiendada ning ostetud on veel 70 krunti.

President Rüütel avaldas vallale tunnustust sellise initsiatiivi eest ning leidis, et sarnaseid algatusi võiks olla ka teistes valdades.

Ennelõunal külastas Vabariigi President taastatud Eesti Sõjameeste Mälestuskirikut Toris, mida tutvustas taastamise initsiaator Jüri Kask. President Rüütel istutas kiriku juurde ka tamme. Samuti külastas Vabariigi President Klaara-Manni puhketalu ja Tori-Selja Piimaühistut.

Vabariigi President külastas taastatud Eesti Sõjameeste Mälestuskirikut Toris Vabariigi President külastas Tori-Selja Piimaühistut


Presidendi kantselei
Kadriorus 27. mail 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee