In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President, Riigikogu esimees ja peaminister arutasid rahvahääletuse teavituskampaaniat
19.05.2003


President Arnold Rüütel, Riigikogu esimees Ene Ergma ja peaminister Juhan Parts kohtusid täna õhtul Kadriorus, et arutada teavitustegevuse eesmärke Euroopa Liitu astumist otsustava rahvahääletuse eel.

Põhiseaduslike institutsioonide juhid leidsid, et teavituskampaania eesmärk on saavutada võimalikult paljude valijate osalemine rahvahääletusel selle aasta 14. septembril. Üksmeelselt väljendasid nad valmisolekut osaleda teavitustöös Eesti tulevikku määrava otsuse langetamiseks.

President, Riigikogu esimees ja peaminister soovivad olla kursis teavitustegevusega, selle korraldamist nõustab nende esindajatest koosnev töörühm. Lisaks presidendi kantselei, Riigikogu Kantselei ja peaministri büroo esindajatele kuuluvad töörühma Euroopa Liidu sekretariaadi, Euroopa Liidu infosekretariaadi ning välisministeeriumi esindajad. Kampaania käigust presidendile, parlamendi esimehele ja peaministrile ülevaate andmise kõrval nõustab töörühm riigikantselei Euroopa Liidu infosekretariaati, kes vastutab teavitustegevuse eest.

Kolme põhiseadusliku institutsiooni juhi järgmine kohtumine toimub juunis.


Presidendi kantselei
Kadriorus 19. mail 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee