In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President teeb visiidi Raplamaale
14.01.2003


President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel on selle nädala kolmapäeval ja neljapäeval töösõidul Rapla maakonnas.

Ringsõidu esimesel päeval tutvub riigipea Raplamaad läbiva Tallinna-Riia arengukoridoriga. President külastab Kohila, Rapla ja Kehtna ettevõtteid ning Hagudi ja Käru põhikooli. Pr Rüütel saab samal ajal ülevaate elukestvast õppest Kohila koolituskeskuses ja Rapla huviharidusest. Kohilast Hagudisse sõidavad president ja pr Rüütel rongiga. Õhtul osalevad nad külapeol Valtu seltsimajas.

Töövisiidi teine päev möödub Märjamaa piirkonnas, tutvudes sealsete ettevõtete ja omavalitsuse probleemidega. Hiljuti ühinesid Märjamaa alev ning Märjamaa ja Loodna vald üheks omavalitsusüksuseks.

Pr Rüütel kohtub Varbola ja Russalu külaseltsi liikmetega ning külastab Märjamaa rahvamaja ja näitleja Anne Reemanni kodutalu.

Neljapäeva lõunaks jõuab president Vigala valda, et tutvuda Rohelise Energia projektiga ning tehnika- ja teeninduskooliga. Sillaotsa talumuuseumis tutvub riigipea lisaks väljapanekule kohalike väikemuuseumide ja maapiirkondade turismiarenduse probleemidega ning osaleb leivateol. Õhtul väisab president Kaitseliidu kooli Alu mõisas.


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 14. jaanuaril 2003


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee