In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President osaleb ettevõtlusfoorumil
08.11.2002


President Arnold Rüütel on täna Võrus, kus ta avas ennelõunal ettevõtlusfoorumi. Ettevõtlust kui elustiili käsitleval üritusel osalevad Eesti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete esindajad.

Nagu riigipea foorumi avakõnes märkis, peaks ettevõtluse arenguks soodsaid tingimusi loovatesse kavadesse senisest enam ilmuma inimene, sest "peame end Euroopaga võrreldes nentima, et tänases Eestis on ettevõtjaid suhteliselt vähe".

President väljendas poolehoidu ausalt ja armastusega tehtud tööle, nagu ka enesetäiendamist tähtsustavale ettevõtjale ning organisatsioonidele, kes arendavad edasiviivat dialoogi riigi ja ettevõtjate vahel.

"Parema tuleviku nimel peame ehitama riiki, kus ausõna on sama kindel garantii kui notari pitseriga dokument; kus tööandja tunneb vastutust töövõtjate ees; kus kõik tunnevad vastutust oma elukeskkonna ees," ütles riigipea.

President Rüütel on tänase foorumiga alanud ettevõtluse aasta patroon. Ettevõtlusaasta üritused keskenduvad väike- ja keskmise ettevõtluse arengule Eesti regioonides.

Täna pealelõunal tutvub president Võrumaal mitme väikeettevõttega.


Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 8. novembril 2002


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee