In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President võttis vastu suursaadikute volikirju
03.10.2002


Küprose Vabariigi erakorraline ja täievoliline suursaadik pr Loria MarkidesPresident Arnold Rüütel võttis täna keskpäeval Kadriorus vastu Küprose Vabariigi erakorralise ja täievolilise suursaadiku pr Loria Markides'i ning seejärel Nepali Kuningriigi suursaadiku hr Lila Prasad Sharma, kes andsid Eesti riigipeale üle oma volikirjad.

President Rüütel tõstis Eesti ja Küprose suhetest kõneldes esile mitmetasandilist koostööd, mis on viimaste aastatega jõudsalt arenenud. Ta avaldas veendumust: "Majandussidemeid ja kultuurikontakte kahe maa vahel on võimalik ja vajalik kõigekülgselt edendada. Olen veendunud, et heade koostööpartneritena on eelseisvatel aastakümnetel Eestil ja Küprosel võimalus veel paljudes ettevõtmistes teineteist sõbralikult toetada ning kogu Euroopa huvides koostööd teha."

Nepali Kuningriigi suursaadik hr Lila Prasad Sharma ja president Arnold Rüütel

Võttes vastu Nepali suursaadiku volikirja, märkis Eesti riigipea, et Nepaliga on Eesti suhted alles tärkamas. President pani lootusi suursaadiku isiklikule panusele kahepoolsete suhete ja rahvusvahelise koostöö arendamisel.Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 3. oktoobril 2002


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee