In English

Ametlikud teated
Ava print vaates

Vabariigi President võttis vastu õnnitlusi
10.05.2002


President Arnold Rüütlit õnnitlevad Riigikogu esimees Toomas Savi ja aseesimees Tunne KelamPresident Arnold Rüütel tähistas täna oma 74. sünnipäeva. Sel puhul käisid teda õnnitlemas Riigikogu esimees Toomas Savi ja aseesimees Tunne Kelam. Vabariigi valitsuse nimel õnnitles minister Liina Tõnisson.

Presidenti õnnitlesid samuti kaitseväe juhataja viitseadmiral Tarmo Kõuts, õiguskantsler Allar Jõks ja tema asetäitja Mihkel Oviir. Diplomaatilise korpuse nimel õnnitlesid Eesti riigipead Leedu suursaadik Rimantas Tonkunas, Rootsi suursaadik Elisabeth Borsiin Bonnier ja Prantsuse suursaadik Jean Jacques Subrenat.

Presidendile käisid õnne soovimas ka Eesti Panga president Vahur Kraft ja nõukogu esimees Mart Sõrg, Riigikohtu poolt tsiviilkolleegiumi esimees Jaano Odar, riigikontrolör Juhan Parts, Tallinna linnapea Edgar Savisaar, presidendi akadeemilise nõukogu liikmed, Maarahva Kongressi esindajad ja paljud teised.

Hommikul laulsid lasteaialapsed presidendile sünnipäevalaulu.

President Arnold Rüütlit õnnitlesid sünnipäeval Männi lasteaia lapsedKella 12-16 oli presidendi kantseleis avatud õnnitlusteraamat, kuhu kõigil soovijail oli võimalik jäädvustada oma õnnesoovid presidendile.
Presidendi kantselei pressiteenistus
Kadriorus 10. mail 2002


© 2006 Vabariigi Presidendi Kantselei l tel: 631 6202 l faks: 631 6250 l sekretarvpk.ee